O mnie

              Serdecznie wszystkich witam i zapraszam do mojego skromnego kącika. Oto ja ;)   Urodziłam się trzydzieści parę lat temu i tak sobie hasam po tym świecie do tej pory. Mieszkam w pięknej aglomeracji na Śląsku i jest mi tu dobrze.
Od kilkunastu lat jestem szczęśliwą mężatką i mamą uroczego chłopaka z porażeniem dziecięcym. Kocham tych panów nad życie i nigdy na nic innego bym ich nie wymieniła. 
Zaraz za nimi plasuje się druga moja wielka miłość, czyli ... KSIĄŻKI...wiem, wiem, tu nie było zaskoczenia :)
Czytam od zawsze, w zasadzie wszystko, co wpadnie mi w ręce- nie mam jednak ulubionego gatunku literackiego.

Na pewno zastanawiacie się co mnie pchnęło do założenia bloga... otóż była to potrzeba serca i chęć zrobienia czegoś dla siebie. 
Czegoś, co będzie odskocznią po ciężkim dniu ... i oto blogerski świecie narodziłam się ja :)

Piszę sobie już kilka miesięcy, i ciągle zastanawiam się, czy się do tego nadam. Jeśli chcielibyście mi pomóc, lub zwrócić na coś uwagę, piszcie do mnie śmiało... tylko uprzedzam, jestem beksą, więc proszę pisać i krzyczeć na mnie po cichu ;)
Pochwalę się Wam jeszcze dwoma innymi gwiazdami, które u mnie mieszkają, i po prostu uwielbiają błyszczeć. Przedstawiam Wam:  Gruba Ruda i Ejka vel Czarna cholera :)Zapraszam Was serdecznie jeszcze raz. Jeśli chcielibyście się ze mną skontaktować- zróbcie to przez formularz kontaktowy na blogu, lub skorzystajcie z innej opcji dostępnej w zakładce "kontakt".
Zachęcam do obserwacji i aktywnego uczestnictwa w życiu bloga- bo bez Was naprawdę nie będzie miało to sensu.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę samych dobrych chwil i wielu pomyślności. Wszystkiego dobrego :) :)


1 komentarz:

  1. O kurczę, dawno nie czytałam tak szczerego, osobistego i prywatnego przedstawienia siebie. Serio, jestem pod wrażeniem :)
    A tak przy okazji, blogi, które powstają jako "coś dla siebie" są najlepsze - widać, że piszesz z pasją, i to się czuje.

    OdpowiedzUsuń