poniedziałek, 4 stycznia 2021

     Witam Was w Nowym 2021 Roku. Utarło się, że okres noworoczny to czas podsumowań, nowych planów i wyzwań, ale... wiemy, jak cały ubiegły rok dał nam wszystkim nieźle popalić, dlatego odpuściłam sobie podsumowanie całego roku w najdrobniejszych szczegółach. 
Z najważniejszych sukcesów, które chciałabym wyróżnić to patronat nad pięcioma powieściami i napisanie rekomendacji dla sześciu. Uwielbiam patrzeć na okładki z moim nazwiskiem i logiem. Przeczytałam 124 książki, które dały... dużo stron ;) jestem bardzo usatysfakcjonowana tym wynikiem, szczególnie że syn miał dłuższy okres słabości i choroby dość mocno wdawały się nam we znaki.
Miniony rok wiele mnie nauczył, dlatego postanowiłam nic nie planować długoterminowo... chciałabym, tylko by to miejsce trwało i przynosiło mi kolejne malutkie sukcesiki i ogrom satysfakcji.
Chciałabym, by ten mój blog się rozwijał- może jest coś, co chcielibyście tu zobaczyć? Dajcie znać, wszystkie sugestie wezmę pod uwagę :)

Kochani Wam również chciałabym podziękować za ten rok, za to, że tu zaglądacie, za wszystkie wasze rady, wskazówki i komentarze... DZIĘKUJĘ!!

Chciałabym życzyć Wam na ten Nowy Rok przede wszystkim zdrowia, miłości i pomyślności... gdy te trzy rzeczy będą przy nas, cała reszta się jakoś poukłada... Niech to będzie dla nas wszystkich dobry rok!! Pozdrawiam Was serdecznie.

2 komentarze:

  1. Gratuluję świetnego wyniku czytelniczego i życzę wspaniałego nowego roku, który wynagrodzi trudy swojego poprzednika. 😊

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pięknie dziękuję <3 Tobie Agnieszko również wszystkiego dobrego.

      Usuń