środa, 2 stycznia 2019

" DWANAŚCIE WARUNKÓW PANI PREZES "

                        **PRZEDPREMIEROWO**
    Autor: Marta Milda (pseudonim autorki)

    Wydawnictwo : Novae Res

     Liczba stron : 482

    Premiera : 11 LUTY 2019


    Witam Was serdecznie w Nowym Roku. Pragnę Wam przedstawić najgorętszy i  najpikantniejszy debiut tej zimy. 
Niesamowita historia młodego mężczyzny i starszej kobiety, opowieść o miłości, perwersji, różnym obliczu ludzkiej twarzy.

Marta Milda- Wrocławianka, z wykształcenia architekt. Pracuje w firmie budowlanej. Razem z mężem wychowuje dwie córki. Bardzo lubi jeździć na rowerze, komedie romantyczne i czerwone wino. Jej fantazja oraz zamiłowanie do romansu pozwoliły na spełnienie dawnego, młodzieńczego marzenia i napisanie tego debiutu.


    Dwudziestoletni Michał, niezwykle przystojny, ambitny student historii pracuje w myjni samochodowej,  by zarobić na swoje utrzymanie i leczenie schorowanej matki. Pewnego dnia w myjni pojawia się Marta: piękna, bogata, elegancka, czterdziestotrzyletnia Pani Prezes. Zostawia Michałowi duży napiwek i zaproszenie na kolację. Oszołomiony chłopak jest niezwykle zaintrygowany propozycją i z olbrzymią ekscytacją czeka na spotkanie. To, co tam usłyszy, zmienia całkowicie jego dotychczasowe życie. Niemoralna propozycja Pani Prezes, która wie o nim już niemal wszystko, otwiera chłopakowi wiele nowych drzwi, jednak stawia olbrzymie wymagania, których nie każdy może się podjąć. Ich znajomość przeradza się w pasmo erotycznych spotkań, za każdym razem coraz bardziej perwersyjnych.
Odkrywamy mroczne sekrety z życia kobiety, tajemnice, niedopowiedzenia ciągną ich oboje w dół. Jak sobie z tym poradzą i czy im się udało? To zostawiam już Waszej ocenie...musicie sięgnąć po tę książkę i przekonać się sami.


" Dwanaście warunków Pani Prezes " jest to książka inna niż wszystkie. Jest elektryzująca, podniecająca, pobudzająca  wyobraźnię.
Nie mogłam się od niej oderwać i naprawdę czytałam z wypiekami na twarzy.
Jest to opowieść, poruszająca dość często spotykamy problem sponsoringu, jednak tutaj mamy odwrócone role.
Bogata kobieta sponsoruje chłopaka, który ma cały czas " pod górkę ". Ich czysto erotyczna relacja przeradza się z czasem w uczucie, które prowadzi do zaskakujących efektów.
Poruszony temat sadomasochizmu sprawił, że spojrzałam inaczej na ludzi, którzy lubią eksperymenty w swoim łóżku.
Zgłębiłam temat i przyznaję, miałam całkowicie inne wyobrażenie na ten temat. Nie zawsze chodzi o to, by sprawić ból, i upokorzyć drugą osobę.

   Książka jest napisana przyjemnym językiem, bez wulgaryzmu, którego się dość mocno obawiałam, szczególnie przy mocniejszych scenach.

Polecam Wam tę książkę z całego serca i gwarantuję, że się nie zawiedziecie. Jest to bardzo, bardzo gorący debiut, zostający na długo w myślach. 


"Kiedy się szykował, myślał o tym, że bardzo chciałby zrobić na niej dobre, mocne wrażenie, zaczęło mu na tym zależeć. Z rozpaczą stwierdził, że nie ma pojęcia, co się do takiego ubrania, jakie ma na sobie, zakłada... Muchę, krawat, czy może jeszcze coś innego? Jemu najbardziej podobały się proste, jednokolorowe dodatki. Żałował, że nie dostał instrukcji obsługi. W końcu zdecydował się na krawat w ciemnowiśniowym kolorze, a do klapy marynarki włożył chustkę w tym samym odcieniu. Odpakował i założył nowiutki złoty zegarek. Wiedział, że to na jedną noc. "

                                                                            - " Dwanaście warunków Pani Prezes"  Marta Milda 
Moja ocena  10/10Za możliwość przeczytania książki serdecznie dziękuję wydawnictwu :  NOVAE RES  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz